کرپی چیست؟ /قیمت کرپی/تولید وپخش

کرپی لوله با روبند

 کرپی چیست ؟ 

کرپی چیست؟ کرپی ها در واقع یک میلگرد دو سر رزوه ای است که از وست به حالت یو خم شده است .

 یوبولت یکی از انواع اتصالاتی است که در صنعت جهت حمایت از انواع لوله های گالوانیزه مایعات و یا گاز درانواع صنایع مختلف استفاده می شوند. از کرپی ها میتوان صنایع پتروشیمی یا فنس کشی و حتی به عنوان کرپی بالابر در ساخت بالابر های ساختمانی از انها استفاده می شود. . سایزبندی ابعاد  و پوشش کرپی های گالوانیزه  انواع مختفی دارند که بسته به نیاز از انها درصنعت استفاده می شود.

لیست قیمت کرپی گالوانیزه سایز (رزوه 6 تا 20 ) میلیمتر

کرپی سایز  (6m)

لیست قیمت کرپی گالوانیزه سایز (رزوه 12 تا 20 ) میلیمتر

 

گروه صنعتی کوبن راه دارای فعالیت تخصصی بیش از 25 سال در صنعت پیچ و مهره ایران زمین درزمینه تولید، واردات و پخش انواع پیچ و مهره های راهسازی و میباشد.
گروه صنعتی کوبن راه توانسته با همکاری با شرکت ها، کارخانجات و سازمان های مختلف سابقه ی درخشانی در این صنعت داشته باشد و نیز همکاری با متخصصین و نخبه ها در تمامی فرایند های تولید، واردات و پخش توانست بالاترین استاندارد ها و کیفیت و رضایت کامل مشتریان را بدست بیاورد و گامی موثر در جهت پیشرفت و آبادانی ایران عزیزمان بردارد..
صنایع کوبن راه ، با سال ها تجربه و خوشنامی در زمینه تولید انواع کرپی های (ubolt) ایرانتی آماده پذیرش سفارشات شما می باشد.

شما می توانید برای سفارش انواع پ کرپی های استاندار و یا غیر استاندارد با شماره 09124224786 تماس حاصل نمایید

کیفیت ما = اعتبار کار ما

روبند کرپی

روبند کرپی

روبندها به منظور ساپورت و حمایت لوله ها مورد استفاده قرار می گیرند.

کرپی بالابر

کاربرد کرپی بالابر

بالابرهای ساختمانی غالبا از دو پایه، ریل، الکتروموتور،کرپی ،یوبولت– باکس، گیربکس، قرقره یا وینچ پیچ و مهره ها و سیم بکسل تشکیل می شوند. جابجایی مصالح ساختمانی با کمک نیروی تولیدی از الکتروموتور و تغییر دوری که توسط گیربکس صورت می پذیرد، انجام می شود.

کرپی الواتور

کرپی الواتور

  بیشترین کاربرد این کرپی ها در نقاله های عمودی یا ( الواتور زنجیری یا آسانسور های سطلی زنجیری ) می باشد. که برای اتصال سطل و قاشقک ها به زنجیر های الواتوردر انواع کار خانجات (سیمان – آرد و گندم – گچ – خاک – شن- آسفالت. ) و مواد پودری فله ای مورد استفاده قرار میگیرند.

بست بکسل

این نوع از بست که از یک کرپی _روبند و مهره تشیل می شود ، به عنوان بست های سیم بکسل (گیره کلیپس) جهت اتصال در سیم بکسل و یا طناب استفاده می شوند.

پوشش کرپی های یو شکل

معرفی و کاربرد پوشش کرپی گالوانیزه


کرپی گالوانیزه:علت اصلی استفاده از پوشش بر روی کرپی گالوانیزه چیزی نیست جز حفاظت از فلزات در برابر خوردگی. انتخاب و پوشش دهی مناسب یکی از مهم ترین اقدامات میباشد که باید رعایت شود.