کرپی L

کرپی ال / کرپی ایرانت

کرپی ال نوعی بست است که شکلی مشابه حرف L دارد. این نوع پیچ، با یک خم در یکی از انتها طراحی شده است تا به راحتی به سازه‌های بتنی، بنایی، ایرانیت‌ها، فلس‌ها و موارد مشابه متصل شود.
انواع مختلفی از پیچ کرپی ال با قطر، طول، سختی و تحمل فشار متفاوت و با استانداردهای مختلف عرضه می‌شوند. این پیچ‌ها همچنین دارای سختی و تحمل فشار متفاوتی هستند. و معمولاً دارای رزوه کاری یا دندانه برای ثبات بیشتر در سازه‌های مختلف می‌باشند.
بیشترین تنوع در این مدل پیچ در نوع ساده تر آن به‌صورت ال انگلیسی بدون زبانه یا با یک برآمدگی در انتها است.

کاربرد کرپی ال

کرپی ال در قسمت بلندش دارای رزوه کاری یا دندانه است که مانند یک لنگر عمل می‌کند. این نوع پیچ‌ها به عنوان پیچ‌های فونداسیون، نصب ایرانیت، ورق‌های گالوانیزه و موارد مشابه استفاده می‌شوند.
این پیچ‌ها می‌توانند در نصب انواع مواد مانند ایرانیت سیمانی، ورق‌های گالوانیزه، فایبرگلاس، و پلی کربنات دو جداره به کار روند. همچنین، نمونه‌های دیگر این پیچ شامل پیچ کرپی L با ال‌های ساده بدون زبانه یا با یک برآمدگی در قسمت کوتاه خود می‌باشند که برای نگهداری پروفیل‌های فلزی و قوطی‌های چهارضلعی استفاده می‌شوند.
این پیچ‌ها با قابلیت انتقال نیروهای کششی و برشی، اندازه‌ها و استانداردهای گوناگونی دارند که برآوردهای مختلفی را فراهم می‌کنند. از جمله کاربردهای آن می‌توان به نصب ایرانیت‌های سیمانی، ورق‌های گالوانیزه، و پروفیل‌های فلزی اشاره کرد.

کرپی یا یوبولت ها(UBolt)

کرپی چیست؟

کرپی یک پیچ دو سر رزوه است که از وسط به حالت یو( U )خم شده است از کرپی در صنایع مختلف جهت پشتیبانی حمایت و یا اتصال انواع لوله های گالوانیزه مایعات و یا گاز از آن استفاده می شود.
درباره کرپی چیست؟ /قیمت کرپی/تولید وپخش بیشتر بخوانید.

جی بولت

جی بولت/ J-bolt

پیچ خم یا جی بولت ، یکی از انواع حیاتی انکر بولت‌های ساختمانی است که به دلیل خصوصیات منحصر به فرد و کاربردهای گسترده‌ای که دارد، در صنایع مختلف به کار می‌رود.
استفاده اصلی جی بولت برای ایجاد اتصالات ایمن بین دو ماده می‌باشد. پس از تنگ شدن پیچ، دو نقطه تماسی که یکی در بالای حرف J و دیگری در پایین آن است، اتصال محکمی را ایجاد می‌کنند.